Starosta Powiatu Bartoszyckiego Elżbieta Zabłocka zaprasza wszystkie Panie na II Konwent Kobiet 15 marca 2026 r., który odbędzie się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Bartoszycach!
Będzie to kolejne niezwykłe spotkanie pełne rozmów, inspiracji i dobrej energii – przestrzeń stworzona przez kobiety i dla kobiet.
W programie znajdą się ciekawe rozmowy o rozwoju, zdrowiu i aktywności, a także wyjątkowe niespodzianki.Przyjdź, spotkaj się, zainspiruj i poczuj siłę kobiecej wspólnoty.Nie może Cię zabraknąć!
Szczegóły na plakatach.



















