Z okazji Święta Straży Granicznej życzymy zawsze bezpiecznych powrotów ze służby, niezawodnej intuicji, wytrwałości oraz dumy z noszenia munduru. Spokojnej i stabilnej sytuacji na każdym kilometrze polskiej granicy!
Życzymy Państwu satysfakcji z wypełnianych obowiązków, awansów oraz nieustającego zdrowia. Niech ranga Waszego zawodu cieszy się należytym szacunkiem społecznym, a w życiu osobistym i rodzinnym nigdy nie brakuje Wam szczęścia, spokoju i domowego ciepła.
Dziękujemy za Waszą służbę!
Starosta Powiatu Bartoszyckiego, Elżbieta Zabłocka
Wicestarosta Powiatu Bartoszyckiego, Paweł Wójcik















