Drogie Panie,
z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam nie tylko kwiatów i ciepłych słów, ale przede wszystkim odwagi do sięgania po więcej, siły do zabierania głosu i pewności, że Wasza praca, wiedza i zaangażowanie mają realny wpływ na świat wokół nas.
Dziękujemy za to, że zmieniacie nasze otoczenie – mądrze, odpowiedzialnie i konsekwentnie.
Z wyrazami szacunku
Elżbieta Zabłocka – Starosta Powiatu Bartoszyckiego
Paweł Wójcik – Wicestarosta Powiatu Bartoszyckiego















